Carpe Diem Semper

Kim jesteśmy?
Naszą działalność rozpoczęliśmy w drugiej połowie 2017 roku. Jesteśmy organizacją pozarządową wspierającą rozwój działań międzypokoleniowych. Jednym z naszych głównych zadań jest prowadzenie Choczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Stanowimy grupę ludzi w różnym wieku, którym idea pracy z ludźmi i dla ludzi daje wiele satysfakcji. Każdy z nas na swój sposób rozwija własną osobowość, dając zarazem wiele dobrego dla grupy!

Nasza misja?

Naszym celem jest budowanie trwałych więzi i relacji pomiędzy seniorami, osobami czynnymi zawodowo, młodzieżą i dziećmi. Angażujemy się w różnego rodzaju działania oraz projekty społeczne, które animują, integrują i edukują ludzi bez względu na ich wiek czy też status społeczny!
 
Jak wykorzystamy 1,5%
Stowarzyszenie Carpe Diem Semper prowadząc Uniwersytet Trzeciego Wieku wspiera swoją działalnością osoby starsze m.in. poprzez zajęcia, warsztaty, wykłady oraz spotkania aktywizujące. Zebrane środki w pełni przeznaczymy na działalność pożytku publicznego w tym na edukację, animację i integrację lokalnego społeczeństwa!

Podaruj nam 1,5% podatku.

Rozliczenia możesz dokonać klikając w link https://www.pitax.pl/rozliczPIT/carpediemsemper

lub za pomocą naszej strony https://carpediemsemper.org/ klikając w górnej części ekranu przycisk “Wypełnij PIT Online”.

Możesz również wypełnić PIT w formie papierowej wpisując w odpowiedniej rubryce:

Nr. KRS: 0000507234
Cel szczegółowy: 23893
Działamy wspólnie z Fundacją FaniMani!
Dzięki Fundacji Fanimani.pl zostaliśmy Partnerem akcji “FaniMani dla NGO” , która umożliwia przekazanie przez fundację środków z 1,5% podatku na konto naszej organizacji. Więcej o akcji “FaniMani dla NGO” tutaj: https://fanimani.pl/blog/dlaNGO