Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Choczewo

Na podstawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Choczewo w 2022 roku” można ubiegać się o skierowanie za zabieg sterylizacji oraz kastracji kotów bezdomnych (porzuconych) oraz wolno żyjących z terenu Gminy Choczewo i kotów domowych będących na utrzymaniu mieszkańców Gminy Choczewo.
Wnioski dostępne są na stronie internetowej oraz w pokoju nr 1B gdzie dodatkowych informacji udziela Pan Rafał Lessnau nr tel. 58 572 39 40 wew. 212

Wykonawcą zabiegów sterylizacji oraz kastracji jest Gabinet Weterynaryjny LEK.  WET. Marek Tylicki, zabiegi będą wykonywane w Wierzchucinie w godzinach otwarcia po umówionej wizycie z wyprzedzeniem.

 

Zabiegi sterylizacji oraz kastracji kotów bezdomnych (porzuconych), kotów wolno żyjących z terenu Gminy Choczewo oraz kotów domowych będących na utrzymaniu mieszkańców Gminy Choczewo wykonywane na podstawie skierowania wydawanych przez Urząd Gminy Choczewo. Zabiegi są w 100% finansowane przez Gminę Choczewo.

 

WNIOSEK O UZYSKANIE SKIEROWANIA NA ZABIEG STERYLIZACJI 2022 – doc

WNIOSEK O UZYSKANIE SKIEROWANIA NA ZABIEG STERYLIZACJI 2022-pdf